Contact
Terrein A
Elleveldweg 2b 3150 Haacht
Terrein B
Elleveldweg z/n (rechtover nummer 56) 3150 Haacht
Sporthal Den Dijk
Dijkstraat 1 3150 Haacht website
4de provinciale C
Samenwerking volgende partners
Voorzitter  Bogaerts Roger  0474 36 15 94 hermansbo@hotmail.com  Gerechtigd correspondent Blondiau Claudy  0478 97 04 09  claudy.blondiau@telenet.be Secretaris  Martello Frederic  0496 12 76 15  martello.andries@skynet.be  Bestuurslid  De Smedt Wilfried  0473 96 19 70  w.desmedt@skynet.be  Bestuurslid Andries Willy 0472 41 04 64  andries.willy@telenet.be  Sportief verantwoordelijke Martello Frederic  0496 12 76 15  martello.andries@skynet.be  Sportief verantwoordelijke Goovaerts Koen  0471 24 19 55 goovaerts-andries@telenet.be  Logistiek verantwoordelijke Goovaerts Koen  0471 24 19 55 goovaerts-andries@telenet.be  Public Relations Vacant Materiaalmeester  Vacant Contact jeugdbestuur Secretaris jeugd  Wagemans Koen 0486 52 47 78 koen.wagemans@gmail.com Public Relations Jeugd Verdeyen Jos  0473 20 38 79  jos.verdeyen@telenet.be  Tornooi jeugd  Wagemans Koen 0486 52 47 78 koen.wagemans@gmail.com Jeugd Co÷rdinator Gerrit Ver Eecke 0472 19 31 12 gerrit.ver.eecke@telenet.be Contact hoofdbestuur Contact jeugdbestuur